Mi van? És miért pont az, miért nem mondjuk az örmény népirtás, vagy a holodomor? Vagy akár az első világháború, vagy az ipari forradalom, vagy a sörfőzés története? Meg miért mindegyik karon és szakon, miért nemcsak a töriseknek? Jó, ezek leginkább költői kérdések voltak persze...
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
