De most nemrég csirke-steak-et rendeltem és el is felejtettem, hogy attól steak, hogy a bőrében készül el. De ropogósra sütötték, így meg finom volt.
Csak azt nem szeretem, amikor nyúlik, puha ás látszik, hogy az a bőre... 
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
