Gond van a géppel? Segítünk!
Találtam 3-4 éves topicokat, amik a steamet hibáztatják érte. Azóta olyan beállítás, amit ki kéne kapcsolni (~üzenet pittyegésénél állít a hangon) már nincs is. Gondoltam mivel úgyis a beállított érték fölé megy amikor gebasz van felhúzom maxra, hát ugyanúgy szar. Hangerő zöld része együtt mozog a játékkal, videóval, viszont van fölötte egy szürke is, ami folyamatosan még pluszban ingadozik.
Egy időre "megjavult"/kevésbé volt feltűnő, tegnap este óta viszont megint átváltott kurvára zavaróba. Senkinek semmi tipp? Minden lehetséges dolgot kipróbáltam már. Loudness kiegyenlítés, kommunikációban "nincs művelet" (nem mintha lenne mikrofon, vagy skype), stb. Innentől a vérgőzös berzerker módban szétbaszom az egészet egy széklábbal megoldás maradt csak.



Legnépszerűbb cikkek
- 1. A PlayStation Plus 2026. augusztusi kínálata
- 2. Kiderült végre, hogy mikor jön a következő Aliens-játék, pontos dátumot kapott az Aliens: Fireteam Elite 2 is
- 3. Corsair Cove teszt – Yo-ho-ho, kalóznak lenni jó-jó-jó!
- 4. Várható megjelenések – 2026. augusztus
- 5. Több mint adattároló: a QNAP TS-473A NAS
Legfrissebb fórumtémák
- 22:56
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [83]
- 13:02
- Kiderült végre, hogy mikor jön a következő Aliens-játék, pontos dátumot kapott az Aliens: Fireteam Elite 2 is [hozzászólások] [1]
- 11:12
- Moderátoroknak [17410]
- 10:19
- Várható megjelenések – 2026. augusztus [hozzászólások] [6]
- 17:25
- Hihetetlen hírek a nagyvilágból [4635]
- 13:20
- Szét*** az ideg [5513]
- 15:21
- Mit játszottál végig legutóbb? Értékeld! [1615]
- 10:49
- Corsair Cove teszt – Yo-ho-ho, kalóznak lenni jó-jó-jó! [hozzászólások] [3]
- 14:24
- Asylum - irány az elmegyógyintézet (Hírek) [5]
- 10:32
- boldog születésnapot nekem!:) [4023]
