Nekem mondjuk elég rossz az arcfelismerő meg korbecslő képességem, de a második kép is csak arra jó igazán, hogy meg tudjam állapítani, melyikük nem ikertestvére a másik kettőnek. Ha nem mondanák, hogy az anyjukról van szó, én szerintem idősebbnek sem gondolnám tőlük.
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
