28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

X-akták



Írd ide hozzászólásod:

Peace
Peace [28898]
A harmadik reklámnál kibaszottul felment a pumpa és elhúztunk aludni!!! Pedig megfogadtam, hogy várok inkább egy napot....

A rész maga az megint vicc! Nem tudom hova tenni, nagyon nem ezt vártam ettől a 6 résztől! Cool tv meg rendesen bele spoilerezett a 6. epizódban, annak sem örültem...
Creativ3Form
Creativ3Form [33872]
Ezt most komolyan csinálja ez a tetves Cool TV, hogy egy drámai, zenei montázs kellős közepébe vágják bele azt a retkes reklámot?!?! Hát, hogy lehetnek ennyire igénytelen szardarabok? De most komolyan...nem lehet írni ezeknek valahol? A múlthéten a mondat közepén vágták be a reklámot...most meg megy a finálé zene része, erre paff...a kellős közepébe, minden ritmus nélkül. Nevetséges.
Amúgy elég érdekes rész, de tetszik nagyon.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Vissza

Fórumszabályzat