
A rész maga az megint vicc! Nem tudom hova tenni, nagyon nem ezt vártam ettől a 6 résztől! Cool tv meg rendesen bele spoilerezett a 6. epizódban, annak sem örültem...
Fórum » Filmek - mozi, TV, DVD

De most komolyan...nem lehet írni ezeknek valahol? A múlthéten a mondat közepén vágták be a reklámot...most meg megy a finálé zene része, erre paff...a kellős közepébe, minden ritmus nélkül. Nevetséges.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!