TV2, helyszíni kapcsolás Ferihegyről – helyett RTL-adáskép
A "mert ez egyébként természetesen szabályellenes, amit csinálunk" fordulatot pedig inkább nem is szeretném kommentálni...
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.