28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

gamescom 2016 VLOG #1: Utunk Kölnbe [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

Lacko
Lacko [11561]
Miért nem szóltatok Petyonak? Ősrégi Dome-os és repcsiszerelő. Ha jól emlékszem Lufthansánál van (ahogy a germanwings is)

Vissza

Fórumszabályzat