Prince, Angliával jóban voltam egyből miután találkoztunk, viszont a másik szomszéd arab meglepiből megtámadott, elfoglalta a 3. városom, amit picit messzebb tettem le a kelleténél, és hiába akart velem békülni már vagy 10szer, sosem tetszett neki, hogy a feltételem, hogy adja vissza

Ráadásul mostanra előszedte a buzi mameluk lovasait, és azok piszok erősek, így Moszkváról lehet le kell mondanom...
Ami tetszik, ezek az új város negyedek, amiket körbe lehet pakolni, minden üres mezőnél komoly döntések, hogy mire használod:
vagy egy dolgozóval építesz (szoksásos farm, bánya stb., ja és egy dolgozó alapból 3at épít, ezeket adott körben instant, utána újat kell gyártani, bónusz kártyákkal ez növelhető, de jól illeszkedik a játékba, szóval tetszik ez az újítás is)
vagy leteszel egy negyedet, ahová később az oda vonatkozó épületeket tudod majd tenni
vagy egy csodát, pl a nagy világító toronyhoz, kell egy kikötő mező, ahol már építettél egy normál tornyot, és csak utána tudod egy másik mezőre a csodát
Erre még jön rá, hogy pl egy tudományos negyed további bónuszokat kap, ha pl hegyek mellett van, de bizonyára mindennek megvan, hogy milyen szomszédos mező adja a pluszt, így meg aztán minden mindentől függ, nincs már az, hogy telepakolod az összes meződet bányával, farmmal meg trade post-al.
Ez tényleg nagyon jó játék lett, csak garantáltan, nem egy meccs lesz a beletanulási idő

“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”