Bevallom, a teszt elején tolt free game-ben én sem vettem hajót meg repülőt, csak a kampány során kezdtem el használni őket . Viszont ott jöttem rá, hogy iszonyat pénzeket tudnak hozni. A hajók kevésbé, mivel még mindig csak egyféle árut tudnak használni (ami remélhetőleg korrigálva lesz, valahogy úgy képzelném le, mint a vonatoknál, hogy legalább 5-10 féle "slot" legyen egy hajón), de persze ez 500-600-as termelésnél már nem akkora probléma. Viszont még a 15-20 fős kisrepülők is hoznak 1-1,5 milliót egyetlen úttal, ha a repterek rendesen el vannak látva tömegközlekedéssel.
Ami nekem baromira tetszik, az a városok fejlődése. Ha kapnak rendesen árut, van rendes közlekedés, nagyon meg tudnak hízni. Aztán a külvárosi vasútállomásból hirtelen belvárosi lesz
