28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Év játéka 2016. [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

Dino
Dino [6086]
jawsika: Másfél héten át lehetett szavazni, január 19-29. között. Felső bazinagy bannerben is meghirdettük, hírben is kiemeltük, Facebookon is jeleztük, többször is. Szóval nem rejtettük el egy cseppet sem.
Nyereményjáték: Vannak nyereményjátékok, mostanában videókban szoktuk meghirdetni, de természetesen itt a magazin oldalán is van rájuk felhívás.
Pontozás: Mi meg az utóbbi évek legjobb döntésének tartjuk számon ezt a lépést. Hidd el, nagyon sokat gondolkodtunk a dolgon, hogy mi legyen a pontozással (konkrétan éveket), láttuk, hogy ami kialakult, az nem jó (kb. 7-8-9 pontot kapott minden), viszont akármilyen alternatívában kezdtünk gondolkodni, valami hibáját láttuk annak is. Így jutottunk el a pontozás elhagyásához, és amikor láttuk, hogy külföldi nagy lapok is ugyanerre jutottak, megerősítést kaptunk, hogy van ennek értelme.
jawsika
jawsika [4149]
Mióta lehetett szavazni? Mióta Dome-tag vagyok sosem hagytam ki, ez lehetett volna a jubileumom, még regisztrációm előtt is ha jól emlékszem nézegettem, erre most észre se vettem. Majd minden nap feljárok, eddig ez egy kiemelt hír meg cikk volt, sokáig fent volt, nem lehetett elhibázni. Nekem idén sikerült. De egy ideje eldugtok minden jó és értelmes dolgot... Tavaly is ez volt...

Én nem értelek titeket srácok, ez egy baromi jó oldal, szuper hagyományokkal, tartalmakkal és a legszebb részét ölitek meg folyamatosan és szisztematikusan az oldalnak:

-nincs nyereményjáték, oké ez nyilván nem rajtatok áll, nem vagyok ilyen primitív, csak hiányzik. egy pólóért is megérte az izgalom mindig

-nem pontozzátok a játékokat, mikor nekem pl éveken át az volt a mércém a megvételhez, hogy itt milyen osztályzatot kapott. Ez egy nagyon hibás döntés volt és ragaszkodtok hozzá, pedig az oldal szerves része volt anno, hogy pontszám alapján lehetett rangsorolni és keresgélni.

-a szavazásokat meg eldugjátok meg lezavarjátok piff puff, mintha szégyellni kellene, vagy tiltott lenne, vagy nem tudom...

Nem értem miért jó ez.

Baldur is blessed with invulnerability to all threats, physical or magical.

Vissza

Fórumszabályzat