Haverom volt szemfüles.
Sprintelt haza munkából és beregelte az egész csapatot.
Viszont ahhoz képest jó időben, asszem 10 óra valamikor megyünk.
Fórum » Nem számítástechnikai témák
Testedzés
Buzi, akinek van érvényes regje Eplényre!
Ezek szerint te időben kapcsoltál... Állítólag 7(!!!) óra alatt elment a 2500 jegy. Az kemény! Nekem most jelen pillanatban oda nincs helyem, viszont helyette kiemgyek szeptemberben a szlovákokhoz egy beast-re, és ha véletlenül akad majd egy eladó regi az Eplény előtti héten (hát persze, hogy lesz!), akkor oda is elmegyek. ^_^
Ezek szerint te időben kapcsoltál... Állítólag 7(!!!) óra alatt elment a 2500 jegy. Az kemény! Nekem most jelen pillanatban oda nincs helyem, viszont helyette kiemgyek szeptemberben a szlovákokhoz egy beast-re, és ha véletlenül akad majd egy eladó regi az Eplény előtti héten (hát persze, hogy lesz!), akkor oda is elmegyek. ^_^
Jól hangzik, van esetleg anyagi feltétele?
Tudom, vicces dolog pénzen tépni a számat miközben Spartanokra járok, de hát pont ezért nem szeretnék még többet költeni a dologra.
Amúgy egyetértek, Spartanokon, tipikus ez a látvány. (Mondjuk eddig csak egyszer voltam Sprintnél magasabb szintű versenyen, de idén viszont még megyek Barcikára és Eplénybe is
), de Tokajon eléggé visszaköszönt és néha még Sprinten is megjelenik, hogy néhány fazon előresprintel aztán meg akik nem rohanták el az elejét, szépen elkocognak mellettük 5-10 km-el később. Aztán még mi vagyunk a köcsögök, mert hosszútávra készültünk.
De tény, hogy nagyon várom a beastet, midig is inkább voltam berendezkedve 10+ km-ekre, viszont sztem tök új élmény lesz még így is a 30 km körüli táv.
Tudom, vicces dolog pénzen tépni a számat miközben Spartanokra járok, de hát pont ezért nem szeretnék még többet költeni a dologra.
Amúgy egyetértek, Spartanokon, tipikus ez a látvány. (Mondjuk eddig csak egyszer voltam Sprintnél magasabb szintű versenyen, de idén viszont még megyek Barcikára és Eplénybe is
), de Tokajon eléggé visszaköszönt és néha még Sprinten is megjelenik, hogy néhány fazon előresprintel aztán meg akik nem rohanták el az elejét, szépen elkocognak mellettük 5-10 km-el később. Aztán még mi vagyunk a köcsögök, mert hosszútávra készültünk.
De tény, hogy nagyon várom a beastet, midig is inkább voltam berendezkedve 10+ km-ekre, viszont sztem tök új élmény lesz még így is a 30 km körüli táv.
Inkább ide mint a helyzetszarásba, mert ott csak eltűnik a sok nyavalygás között.
Ma: Gerecse50 pipa.
A kb 45 fokos emelkedő már elég kemény volt, de sikerült a szintidő, ~ 11 és fél óra alatt értünk be úgy, hogy hátra kellett hagynunk 2 embert (ők is beestek végül időre), de ha összekapjuk magunkat, 11 óra meglett volna.
Sok a barom sajnos, futnak-csúsznak-másznak, aztán 2 km múlva meg a seggükön se kapnak levegőt, csak csúnyán néznek a gyalogtúrázókra. Király volt, akiben van elég szufla, nyomja végig jövőre!
Ma: Gerecse50 pipa.
A kb 45 fokos emelkedő már elég kemény volt, de sikerült a szintidő, ~ 11 és fél óra alatt értünk be úgy, hogy hátra kellett hagynunk 2 embert (ők is beestek végül időre), de ha összekapjuk magunkat, 11 óra meglett volna.
Sok a barom sajnos, futnak-csúsznak-másznak, aztán 2 km múlva meg a seggükön se kapnak levegőt, csak csúnyán néznek a gyalogtúrázókra. Király volt, akiben van elég szufla, nyomja végig jövőre!
A kibaszás társas játék, sose feledd.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
