Maga a válogatás nem is feltétlenül rossz, legalábbis a szokásos velvetes szinthez képest. Viszont a második és a harmadik bekezdést, amit az eredeti, Copperfielddel kapcsolatos hírhez írtak, nem tudom értelmezni. Aki ezt a cikket készítette, az vagy nem tud angolul, vagy meg se nézte a felette linkelt videót egyáltalán...
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.