Azért az az élmény, hogy tömegközlekedésen szörnyülködve fordul el egy idősebb utas, mert volt képe belekukucskálni, mivel játszok épp (pont a Doom volt), megfizethetetlen!
Meg az is, amikor összenézel egy másik utastárssal, aki szintén egy Switchet vesz elő a táskájából...


