28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Okosórák



Írd ide hozzászólásod:

Gobiakos
Gobiakos [13332]
Csuklómon a GT. Ma meghozta a futár, és ezúton is nagy piros pont a webshopnak, akiktől vettem, hiszen elintézték nekem, hogy még a héten megérkezzen a termék, holott csak hétfő lett volna kivitelezhető. (Állítólag) felhívtak egy előttem rendelőt, és mivel ő beleegyezett, hogy tud várni hétfőig, így hozzám már ma ideérhetett az óra. (Hétfőtől április elejéig én heti 5 napot országon belüli nagyvárosokban leszek munka miatt, szóval örülök, hogy így jött ki a lépés.)

Ma reményeim szerint megyek ki futni, szóval meglesz az első éles teszt is. A kialakítás, méret tetszik. Kényelmes, annak ellenére is, hogy nagyon régen hordtam utoljára huzamosabb ideig órát.

Vissza

Fórumszabályzat