Feljegyzem, bár irdatlan backlogom van könyvek terén. Eddig kapkodtam a fejem és azt sem tudtam melyiknek álljak neki, de most kicsit lenyugtattam magam és mantráztam. Szépen sorjában és megfontoltan haladok. Szuperhős regényt még úgysem olvastam, mindenképpen megfontolandó.Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Spider-Man [hozzászólások]
Hmm....jól hangzik.
Feljegyzem, bár irdatlan backlogom van könyvek terén. Eddig kapkodtam a fejem és azt sem tudtam melyiknek álljak neki, de most kicsit lenyugtattam magam és mantráztam. Szépen sorjában és megfontoltan haladok. Szuperhős regényt még úgysem olvastam, mindenképpen megfontolandó.
Feljegyzem, bár irdatlan backlogom van könyvek terén. Eddig kapkodtam a fejem és azt sem tudtam melyiknek álljak neki, de most kicsit lenyugtattam magam és mantráztam. Szépen sorjában és megfontoltan haladok. Szuperhős regényt még úgysem olvastam, mindenképpen megfontolandó.Ha végeztél vele, akkor ajánlom beruházni a Marvel regénysorozatra (eddig hat kötet érhető el), amiből ugyan az első, a Venom finoman szólva sem egy szépirodalmi alkotás (inkább egy tiniregény szintjét üti meg, de azért szórakoztató), viszont a második a Pókember, ami konkrétan a játék előzménye. Na az már nagyon jól meg van írva, még csak a felénél járok, de piszok jó olvasmány. És tényleg egy rakás a játékban felmerült kérdésre ad választ.
Pókember: Hatalomátvétel
Pókember: Hatalomátvétel
Kegyetlenül élvezem, hihetetlen hangulatos lett a játék!!! Akkora feelingje van a lengedezésnek és az egyedi harcstílusnak, hogy csak na! Végre meglett a négy robotkaros ruha is, amit a legjobban vártam!!!! Imádok vele pusztítani!
8 hónaig halogattam a játékot, porosodott a lemez, de most eljött az ideje! Szerintem a fő kampány vége felé járhatok, de szerencsére megvettem magamnak a DLC-ket még júniusban, úgyhogy nem ér véget a kaland. Nagyon kitettek magukért az Insomniac-nál!!!
8 hónaig halogattam a játékot, porosodott a lemez, de most eljött az ideje! Szerintem a fő kampány vége felé járhatok, de szerencsére megvettem magamnak a DLC-ket még júniusban, úgyhogy nem ér véget a kaland. Nagyon kitettek magukért az Insomniac-nál!!!Legnépszerűbb cikkek
- 1. A középkori háborúk minden kegyetlenségét belezsúfolták a Chronicles: Medieval játékmenet-bemutatójába
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 20:32
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [1]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 18:36
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15134]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]
- 16:34
- Harry Potter: Quidditch World Cup [19]
- 16:01
- 007: First Light teszt – Őfelsége titkosügynökös játéka [hozzászólások] [1]
- 10:30
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [58]
- 06:40
- Milyen könyvet olvastok mostanában? [2915]
- 16:17
- GG - GameGuess játék [989]