Fordított esetben professzori címet ér. Persze ebben a társadalom a hibás, ez a koszlidérc pontosan azt csinálja, amit megengednek neki. Nem az egyetemről, de az országból kellene kihajítani a rusnya némbert.
Így meg lehet csodálkozni, hogy az "All Lives Matter"-ért agyonlövés jár. És akkor ezt bővebben nem is kommentálom, mert ki leszek moderálva
Max annyival, "KKK, hiányzol!"...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...
