28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Fradi



Írd ide hozzászólásod:

LordMatteo
LordMatteo [29426]
Az ilyen megnevezeseken mindig mosolygok, mert nezopont kerdese, hogy melyik 2-3-4 orszagra akarjuk ezeket az elnevezeseket erteni eppen. Kb mintha 20 elembol allo halmazokat neveznenk meg, es kozben csak jol hangzik, hogy keletkozepkelet europabol (ide tartozo orszagok: mi es szlovakia) csak mi vagyunk. Az en szememben van kelet es nyugat, mi elobbiek vagyunk, osztrakok meg nyugat (es ezt foldrajzi ertelemben irom most).

A kibaszás társas játék, sose feledd.

neumark
neumark [2882]
OFF:
"Közép-Európából a Fradi az egyetlen csapat a BL-ben."

Ausztria és Németország mióta nem Közép-Európa?
Kelet-Közép-Európából vagyunk csak egyedül. (A pontosság kedvéért.)
szbszig
szbszig [33649]
Azért ez a térkép elég kemény.

Közép-Európából a Fradi az egyetlen csapat a BL-ben. Egyébként csak nyugat-európai (Salzburg és attól nyugatra), valamint kelet-európai (Szentpétervár és attól keletre) eső csapatok vannak ott a csoportkörben.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Vissza

Fórumszabályzat