Szerencsére mára le is nerfeték az egészet, így i190ben 1 halállal lement a 7es.
I wish I could have known about the view from halfway down
Fórum » Beszélgetés a játékokról
I wish I could have known about the view from halfway down
You tell me exactly what you want, and I will very carefully explain to you why it cannot be!
Túl sok szint, túl sok idő, túl sok hpja van a moboknak, a legritkább esetben kapok jó anima powereket, iszonyat szenvedés. Próbáltam puggal is, de úgy még rosszabb volt.I wish I could have known about the view from halfway down