azt hiszem, ebben a topikban nem én fogok kibontakozni 
Fórum » Nem számítástechnikai témák
azt hiszem, ebben a topikban nem én fogok kibontakozni 
Én négy előtt nem szoktam lefeküdni......az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...