28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

God Of War



Írd ide hozzászólásod:

Gobiakos
Gobiakos [13332]
Emlékeim szerint Normal nehézségi fokozatot állítottam be a játék kezdetekor.
Ricsi1976
Ricsi1976 [2038]
Milyen nehézségi szinten tolod?
Gobiakos
Gobiakos [13332]
Kb két hete állok a játékkal, mert van egy pont, amin szó szerint képtelen vagyok túljutni. Próbálkoztam vagy 20-szor és már a kedvem is elment tőle emiatt.

Ennek az etapnak a legutolsó állomása, amikor egy teleportáló banya is jön a korongra. Na, azt sosem tudom lecsapni időben, ezért folyton összeomlik a korong és lezuhanunk.

A tököm kivan vele! Akármennyi YT végigjátszást néztem, látszólag mindenki csak bemákolta, hogy valahogyan lelökte az elején a banyát, közvetlenül a megjelenése után. Nekem sehogy sem megy.

Szar lenne, ha emiatt nem tudnék továbbhaladni a végéhez a játéknak, pedig jelenleg nagyon úgy áll a dolog.

Vissza

Fórumszabályzat