És te is itt vagy még?
Ha felnézek a fórumra, most kivételesen én is nyerhettem volna, a rólad elnevezett LEGO-játék legújabb részébe sikerült úgy belefeledkeznem, hogy hajnali fél 4-kor tettem le a kontrollert.
De legalább a Naboo Theed Palace-t és a Tatooine Mos Espa területeket majdnem 100%-ra kipucoltam.
Amúgy mi jót csinálsz Dél-Amerikában?
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"