28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ki van fent legtovább?



Írd ide hozzászólásod:

Barthezz
Barthezz [54711]
Jééé, van még ez a topic? És te is itt vagy még?

Ha felnézek a fórumra, most kivételesen én is nyerhettem volna, a rólad elnevezett LEGO-játék legújabb részébe sikerült úgy belefeledkeznem, hogy hajnali fél 4-kor tettem le a kontrollert. De legalább a Naboo Theed Palace-t és a Tatooine Mos Espa területeket majdnem 100%-ra kipucoltam.

Amúgy mi jót csinálsz Dél-Amerikában?

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Star Wars
Star Wars [11836]
.............\\\///.............
.............( @ @).............
............0oo.( )...............
...|~~~~~~~~~~~~~~~~~~~|.....
...|~PCDOME ! PCDOME !~|.....
...|~~~~~~~~~~~~~~~~~~~|.....
...---------------0oo--.....
.............| | | |................
.............-- --................
.............|| ||................
...........oo0 0oo..........

RIP pcdome

Vissza

Fórumszabályzat