28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Diablo Immortal



Írd ide hozzászólásod:

Peace
Peace [28898]
Szerintem nem lehet sajnos megnézni. Este meglett a 60 és lenyomtuk a 8 fős raid-et is végre! Ma megpróbálom megint a story boss-t. Tegnap kétszer kinyírt 57-en. Meguntam és eljöttem.
david139
david139 [18716]
Plusz én nem jöttem rá, hogy meg lehet-e nézni, hogy melyik szerveren ki van. A szerverválasztóban kb 5 szerverre írja hogy 1-2 friends playing here, de hogy ki, arról fingom nincs

Én amúgy The Unspoken vagy min vagyok. Mondjuk egy ideje nem játszottam, kezd uncsi lenni.

I wish I could have known about the view from halfway down

Peace
Peace [28898]
Huhh basszus tényleg! Esélyes, hogy akkor ez volt a gond. Mindig elfelejtem, hogy különböző szerverek vannak.
david139
david139 [18716]
Cross server play nincs, nem ez a gond?

I wish I could have known about the view from halfway down

Peace
Peace [28898]
Láttalak Battle.net friendlisten, hogy tolod, de játékban mégsem tudtalak bevenni warband-be. Nem adta fel a barátok közül a nevedet.
jawsika
jawsika [4149]
Ma pihenőnapot tartottam, 39ig elhúztam. Ezt a Helliquaryt full nem értem, de amúgy meglepően jó.

Baldur is blessed with invulnerability to all threats, physical or magical.

Vissza

Fórumszabályzat