28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

Metontour2
Metontour2 [92]
Winload.exe rosszul írtam. Amúgy Windows 10.
Dark Archon
Dark Archon [11834]
Én nem tudom, milyen gány Windows-t használsz, de rég nincs win.exe nevű file.

Dark Archon

Metontour2
Metontour2 [92]
Sziasztok!

Szeptember elején lett betéve a gépbe egy SSD amire ment a Windows is. Olyan egy hónapja kezdte el azt csinálni hogy hol érzékeli az SSD-t bootnál hol nem.
Tudom ez látatlanban nehéz kérdés de mivel lehet a gond az SSD-vel vagy a Windows trükközik? A hibakód: 0xc000000e amit kiír meg hogy nem találja a Win.exét.
Néha meg minden gond nélkül indul.
Előre is köszönöm a segítséget!

Vissza

Fórumszabályzat