Az újraindulós-leállós esetben meg használat alatt csesződött szét valamitől a tápom. Én is csak gyanakodtam rá, hogy az lehet, és odaadtam havernak, hogy vizsgálja be. Elvileg meg is javította, de mondtam, hogy tartsa meg, én azt inkább nem rakom vissza a gépembe.
De ez rohadt inkonzisztens volt, sokszor napokig semmi baja nem volt, aztán meg akár napi kétszer is levágta az egészet.
Csak a két jelenség és a te eseted közötti hasonlóságok miatt jött a gondolat, hogy esetleg nálad is lehet a háttérben meghibásodott táp.
I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status
Lehet holnap beszélek szervízes ismerőssel és megnézetem vele, más ötletem nincs.

