28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

Berci1
Berci1 [469]
Én is így hittem eddig, de az avast egyik nap benyomta hogy pár driver nincs frissítve. Én hülye meg nem írtam le a nevüket, számukat és kiléptem majd rájöttem utána, hogy ahhoz fizetnem kéne az avastnak, hogy újra ezt lecsekkolja ezért keresek egy megbízhatót.
warcat
warcat [2040]
Windows ezt alapból csinálja máár, ha nagyon régi drivereid vannak.Az egyedüli amit érdemes naprakészen tartani az a videókártya driver, többinél csak ha problémát észlelsz.
Berci1
Berci1 [469]
Sziasztok! Tudtok ajánlani egy ingyenes és megbízható (nem malware) általános driver updater toolt? Ami lecsekkolja a rendszert és kiírja, hogy milyen driverből létezik frissebb verzió és le is tudja szedni?

Vissza

Fórumszabályzat