28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

GG - GameGuess játék



Írd ide hozzászólásod:

Barthezz
Barthezz [54711]
Van egy olyan bug, hogy kijelentkezés / gép újraindítás után újra be tudom írni a megfejtést. A biztonság kedvéért újra beküldtem ma kétszer is, mivel elbizonytalanodtam, hogy rögzítette-e az eredményt a felhasználónevemhez a rendszer. A nyereményjátéknál is ez van, hogy újra és újra be lehet küldeni, de ott legalább kiírja, hogy már beküldtem. Ezzel Dino, lehetne esetleg valamit kezdeni?

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Vissza

Fórumszabályzat