28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

GG - GameGuess játék



Írd ide hozzászólásod:

Shadowguard
Shadowguard [4579]
Fura, én az első képnél voltam úgy, hogy 95%-ra tudom és a másodiknál teljesen egyértelmű volt a válasz. Avagy kinek mi...
Néha én is hallgatok OST-t munkában, kolléga az Atomic Heart-os miatt már fülhallgatót is "javasolt". De az igazi kedvencem akkor is a Nioh 2. Annyira jó zenék vannak abban a játékban

Barthezz: Szerintem talán egy olyan volt, amit segítség alapján se tudtam volna megfejteni, a legtöbb esetben azért elég egyértelmű rávezetéseket kap az ember. Legalábbis amennyit én szoktam játszani, plusz egy ideje már teljesen lecseréltem a film/sorozatnézést is streamekre. Ennyi kis nehezítés nekem belefér.

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...

Vissza

Fórumszabályzat