28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

GG - GameGuess játék



Írd ide hozzászólásod:

Shadowguard
Shadowguard [4579]
SPOILER
Nekem nem az univerzum miatt, inkább annak ellenére tetszett a játék, főleg, mert nem is különösebben szeretem a Pókember történeteket. Hozzáteszem nekem alapból plusz pont, ha valami openworld és a sztorival csak nyomokban kell foglalkozni, ennek a kitételnek pedig tökéletesen megfelelt.

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...

Barthezz
Barthezz [54711]
Same as by me.

SPOILER
Egészen az 5. képig konstans Terminator játékokat tippeltem, mivel már az első képen egy T1000-est véltem felfedezni, aztán ez előjött több képen is még. Az utolsó kép alapján persze már egyértelmű volt, hogy valamelyik Pókember játék, de hogy melyik... A rosszat tippeltem be végül, épp azon hezitáltam még, ami végül a helyes megfejetés lett volna, de már nem maradt több tippem. Sajnos számomra a teljes Marvel-univerzum érdektelen és egyetlen egy filmet sem láttam belőlük, ahogy értelemszerűen a játékok sem érdekelnek. Teljesen osztom e tekintetben Scorsese véleményét és nem értem, mit esznek tömegek ezen az univerzumon.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

MattMatthew
MattMatthew [11920]
Ötödikre tudtam egyáltalán nagyságrendileg besorolni valahová, addig teljesen el voltam veszve. Aztán azzal, meg a vöröskével már megvolt a karakter, de hogy a több lehetőség közül melyik?

Man literally too angry to die

Shadowguard
Shadowguard [4579]
Na a mai is első kép alapján teljesen egyértelmű volt nekem, az ilyeneket szeretem

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...

Vissza

Fórumszabályzat