Nekem nem az univerzum miatt, inkább annak ellenére tetszett a játék, főleg, mert nem is különösebben szeretem a Pókember történeteket. Hozzáteszem nekem alapból plusz pont, ha valami openworld és a sztorival csak nyomokban kell foglalkozni, ennek a kitételnek pedig tökéletesen megfelelt.
...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...

