SPOILER
De ugyanígy meg lehet kérdezni bárkit, hogy mit eszik a horrorfilmeken, a romantikus filmeken, a drámákon, az akciófilmeken, a musicaleken és így tovább. Szerintem mindegyiket pontosan ugyanazért szeretik azok, akik szeretik: mert szórakoztatja őket. Hogy miért szórakoztatja? Jó kérdés. Amiért a kedvesem oda van a frankfurti levesért én meg rá se bírok nézni, de cserébe imádom a babfőzeléket, amit ő utál. Ennyi szerintem.

