Basszus, hogy pont aznap nem néztem rá valamiért a Dome-ra..."Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Basszus, hogy pont aznap nem néztem rá valamiért a Dome-ra..."Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"