28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

subject17
subject17 [7050]
Kéne a pontos típus, egyrészt valószínűleg az van, amit DA mond (DPI gombot megnyomtad), másrészt lehet, hogy van valami driver program, ahol amúgy tudnál több profilt beállítani.

Pl. én is 600 DPI-n játszom MW2-t, de alapban 1200-on megy az egér, ezt a két profilt DPI gombbal váltogatom.

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Barthezz
Barthezz [54711]
ASUS TUF egerem van. Egyik napról a másikra brutálisan belassult a kurzor sebessége. A Windows beállításokban a maxra tettem a sebességet, de így is egy örökkévalóság, mire a képernyő egyik feléből a másikba húzom, szóval használhatatlan. Kipróbáltam több USB slotban is és a gépet is újraindítottam, de semmi eredmény. Rádugtam egy régi hagyományos egeret a gépre, azzal tökéletes a kurzor sebessége. Tönkrement volna az ASUS egerem, vagy valami gyári beállítás állítódhatott el? Ha utóbbi, azt hogyan lehet korrigálni?

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Vissza

Fórumszabályzat