Most így ki is derült, hogy a görgő alatt van 2 gomb, egyik belassít, másik visszagyorsít, szóval ezt nyomhattam meg véletlenül."Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Most így ki is derült, hogy a görgő alatt van 2 gomb, egyik belassít, másik visszagyorsít, szóval ezt nyomhattam meg véletlenül."Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"