28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

Barthezz
Barthezz [54711]
Köszi mindkettőtőknek, meg is oldottátok a kérdést. Őszintén szólva fogalmam nincs mi az a DPI, de a leírásotok alapján megnéztem, milyen plusz gombok vannak rajta, megnyomtam mindegyiket és az egyik esetén visszaállt a kurzor sebessége normalra. Most így ki is derült, hogy a görgő alatt van 2 gomb, egyik belassít, másik visszagyorsít, szóval ezt nyomhattam meg véletlenül.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Vissza

Fórumszabályzat