Valóban nem használom az egeret gaming-re, a billentyűzettel együtt volt, ami viszont ergonomikus, dizájnos, világít, mindkettő passzol kinézetben és színben a ház színeihez.
Ősszel cseréltem a vidéken lévő gépemet 100%-ban le és amikor kiderült, hogy nem lesz olcsó, nem akartam már spórolni a részleteken, nem a billentyűzet és egér ára dobta meg jelentősen a végösszeget."Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Most így ki is derült, hogy a görgő alatt van 2 gomb, egyik belassít, másik visszagyorsít, szóval ezt nyomhattam meg véletlenül.