28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Star Wars Jedi: Survivor



Írd ide hozzászólásod:

ufodani
ufodani [17764]
Úgy 1 hete kezdtem el PC-n, eddig megúsztam 1 crash és ritkán random lagg és egy tegnapi nézzünk be a lépcső alá storykkal. Nem vészes amúgy.

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)

Shadowguard
Shadowguard [4577]
Gondoltam rá, hogy hétvégére meglepem magam vele, biztos sikerült kijavítani a hibákat másfél hónap alatt, de szerencsére még előtte átolvastam a steames véleményeket... Utolsó patch 05.17., a játék továbbra is crashel RT-vel vagy anélkül, teljesen random, mint ahogy a teljesítmény is... Azt hiszem ezt most nem fogom megvenni...
És valaki anno azt írta itt a fórumon, hogy az EA biztos nem fogja hagyni, hogy vacak állapotban jöjjön ki, mert ez akkora cím

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...

Vissza

Fórumszabályzat