kettőre, mert az egyből anno láttam streamet és úgy emlékeztem az csúnyább
.
Néha kell ilyen is, a tegnapi annyira távol állt tőlem, hogy az első két képből még valami animás cuccra vagy sims klónra tippeltem volna.
...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...
Egyedül azon törtem a fejem, hogy melyik rész lehet a kettő közül, de a képet jobban megnézve ez is egyértelművé vált.
