28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

GG - GameGuess játék



Írd ide hozzászólásod:

Barthezz
Barthezz [54711]
Pedig legalább az első részt megérné végigjátszanod. A második nekem kissé csalódás volt, a sztorija nagyon nem stimmelt és ezek a füstszörnyek sem jöttek be, ahogy a challenge részt is frusztrálóvá tették. De az első rész a történetével együtt egy igazi gyöngyszem. És nem is hosszú, pár óra alatt a végére érnél 100%-os teljesítéssel is.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Shadowguard
Shadowguard [4579]
Nekem is meglett elsőre, pedig ez egy olyan játék, amivel soha nem fogok játszani. Én azért nyomtam a SPOILER
kettőre, mert az egyből anno láttam streamet és úgy emlékeztem az csúnyább
.
Néha kell ilyen is, a tegnapi annyira távol állt tőlem, hogy az első két képből még valami animás cuccra vagy sims klónra tippeltem volna.

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...

Barthezz
Barthezz [54711]
Végre! A mai elsőképes lett. Egyedül azon törtem a fejem, hogy melyik rész lehet a kettő közül, de a képet jobban megnézve ez is egyértelművé vált.

SPOILER
Ott van ugyanis a kék fonál a pirosban.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Vissza

Fórumszabályzat