28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

GG - GameGuess játék



Írd ide hozzászólásod:

Barthezz
Barthezz [54711]
Én már a tegnapi feladványnál is meglepődtem, ami szintén 13 éve jelent meg és mai szemmel nézve olyannak tűnt a grafikája, mintha inkább az 23 év lett volna. A 2010-es évekből nekem már nagyon szép grafikák rémlenek, de ezek szerint csak akkor tűnt annak, a mai játékokhoz hasonlítva elképesztően kezdetlegesnek hatnak ezek is. Vajon 10-15 év múlva a jelenleg megjelenő közel élethű grafikájú játékokra is így fogunk tekinteni, hogy jajj de csúnyák?

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

subject17
subject17 [7050]
Engem az lepett csak meg, hogy végül melyik rész, a sorozat megvolt már az első képnél, gyerekként sokat játszottam első két epizódot.

Egyedül a második kép miatt gondoltam volna "újabbra", annyira low-res és csúnya volt minden a többin.

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Vissza

Fórumszabályzat