28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

david139
david139 [18716]
Ez olyan szempontból mókás, hogy nekem sokáig a fordítottja volt, minden működött, kivéve a playdome.

A UPC support a napokban oldotta meg, de csak annyi infót kaptam, hogy az "ipv4 configom" állították.

I wish I could have known about the view from halfway down

SiMoon
SiMoon [14]
Van olyan, hogy PlayDome vírus??? Most olyan történik velem, amit ha más mondana, tuti nem hinnék neki:

MacBook Pro 14, legfrissebb Ventura. Egészen mai napig minden oké volt, most viszont a net szarakszik. Wifihez csatlakozik (routerrel és mobilnet megosztással is próbáltam és más eszközök ugyanezen hálózatokon elérik a netet), de ezen a gépen most mégsem gyün az internet...

KIVÉVE: a Playdome és az is csak Safari böngészőn. Nem cache, mert olyan cikkeket és pl ezt a fórumot is megnyit, amit előtte nem nyitottam meg... de semmilyen más webes oldalt, a Chrome böngésző semmit, sem internet alapú appok (messenger, viber, deepl, stb.) nem működnek... csak a PlayDome...

Ötlet?

Vissza

Fórumszabályzat