28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Call of Duty: Modern Warfare II(I) teszt – Ez akkor is csak egy kiegészítő [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

nyomi
nyomi [7258]
Borzaszto egyszeru a keplet, sot, tok ugyanaz, mint a magyar politika. Ha a jatekosok (szavazok) minden evben (negyevente) hajlandok ugyanazt a szart (fideszt) megvasarolni (megvalasztani) teljes aron (ketharmaddal), akkor ne csodalkozzunk, hogy nem lesz jobb semmi, sot egyre pofatlanabbak is velunk. A problema nem az activisionnel van, hanem velunk, fogyasztokkal. Bocs a hasonlatert, nem szeretnek politikarol vitazni, csak annyira eros parhuzamot latok ebben…

valami ASUS izé, nemtom...

Vissza

Fórumszabályzat