28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

GG - GameGuess játék



Írd ide hozzászólásod:

LordMatteo
LordMatteo [29426]
Fura, nekem egyáltalán nem volt meg az utolsó képig, onnan is csak az egyik épület miatt. Pedig a te mentéseidet használtam az utolsó pályán inspirációnak, annyira nem bírtam vele a nehézsége miatt.

Sajnos rendesen működő verziója már nincs is nagyon elérhető, pedig szívesen végigszaladnék újra rajta.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Barthezz
Barthezz [54711]
Yess, a mai elsőre. Nem tudom, hogy ugrott be, mert majdnem 20 éve volt, hogy végigjátszottam. Valahogy a grafikai stílus alapján jött le kb. 15 másodperc nézés után, mert az első képen látható hydrára egyáltalán nem emlékeztem.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Vissza

Fórumszabályzat