Sajnos rendesen működő verziója már nincs is nagyon elérhető, pedig szívesen végigszaladnék újra rajta.

A kibaszás társas játék, sose feledd.
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések

A kibaszás társas játék, sose feledd.
Nem tudom, hogy ugrott be, mert majdnem 20 éve volt, hogy végigjátszottam. Valahogy a grafikai stílus alapján jött le kb. 15 másodperc nézés után, mert az első képen látható hydrára egyáltalán nem emlékeztem."Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"