SPOILER
Pedig meg voltam győződve, hogy ez az első rész, a második esetén ennél sokkal jobb grafikára emlékeztem. Milyen lehet akkor mai szemmel nézve az elsőé, ha a másodiké is ekkora pixelhalmaz?
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
