28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

GG - GameGuess játék



Írd ide hozzászólásod:

Dino
Dino [6086]
Ebből a képből vágtam ki, és bár az már önmagában se volt egy komoly minőség (640*480), a kivágás után felnagyÍtva megjelent képben már valóban volt minőségromlás - itt most nem szándékos/félrevezető céllal.
Barthezz
Barthezz [54711]
Azóta csekkoltam Steam-en én is, valóban mindkét rész esetén szebb a grafika. Ez valami kivágott és kinagyított kép lehet az első fotón, szóval a feladvány készítője volt egy jó nagy troll.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Aryx
Aryx [4142]
Szebb ez, itt most a screenshot minősége olyan, amilyen.

„A tanítómesterem egy macska volt. Tőle tanultam meg a jelenben élni.”

Barthezz
Barthezz [54711]
A mai majdnem elsőre lett, csak nem jól lőttem be a rész sorszámát, így lett 2. képre meg.

SPOILER
Pedig meg voltam győződve, hogy ez az első rész, a második esetén ennél sokkal jobb grafikára emlékeztem. Milyen lehet akkor mai szemmel nézve az elsőé, ha a másodiké is ekkora pixelhalmaz?

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Vissza

Fórumszabályzat