"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
GG - GameGuess játék
Majd Dinoék eldöntik, melyik észrevételt veszik figyelembe és melyiket nem. Többször is volt rá példa, hogy amire felhívtam a figyelmet, ők is akceptálták. Szóval ha nekem azt szegezed, hogy a saját elképzelésemre akarom formálni a játékot, akkor te meg ne akard szintén Dinoék helyett eldönteni, hogy ők a leírt vélemények közül mit vesznek figyelembe és mit nem. A játék alapmechanikája, hogy ha az első 3 kép alapján nem tudod, akkor már inkább a hintek próbálnak meg rávezetni, amik alapján kinyomozhatod. De itt nem látták el a hintek a funkciójukat rendesen (ahogy írtam, az első kettő hasztalan volt, az utolsó pedig megtévesztő). Nem tudom, mióta nevezik rinyálásnak azt, ha észrevételt tesz az ember. Presztízskérdést pedig miért is csinálnék belőle? Nem nyilvános senki statja és nincs rangsor az eltalált feladványokat illetően sem. A magam szórakoztatására csinálom meg őket és saját magam felé van egy tét nélküli kitűzött célom, hogy maradjak 90% felett. 95-ön állok, szóval belefér egy-egy bukta. De ha ezzel zavarok másokat, akkor legközelebb PM-ben írom meg Dinonak az észrevételeimet.
Barthezz bazzeg, ne már!
Ez nettó rinyálás. És ne akard itt megmagyarázni, hogy segítő szándékkal írtad.
Mivel fogalmad sincs, hogy kinek mi a nehéz vagy a könnyű, ki melyik játékot ismeri fel a jobb felső sarok 4 pixeléből vagy épp nem jön rá, ha totálba írják a játék címet a képernyőre...
Te -ahogyan írtad is- a saját szintedhez szeretnéd igazíttatni a GG-t és a hint-eket, ami azért lássuk be, nem kicsit önző dolog.
Ha adott feladvány nem megy, akkor annyi. Ami meg elsőre, annak örülj. De te szemmel láthatóan presztizs kérdést csinálsz belőle. Ne viselkedj úgy, mint egy 6 éves akaratos kisfiú, mert nem vagy az!
Ez nettó rinyálás. És ne akard itt megmagyarázni, hogy segítő szándékkal írtad.
Mivel fogalmad sincs, hogy kinek mi a nehéz vagy a könnyű, ki melyik játékot ismeri fel a jobb felső sarok 4 pixeléből vagy épp nem jön rá, ha totálba írják a játék címet a képernyőre...
Te -ahogyan írtad is- a saját szintedhez szeretnéd igazíttatni a GG-t és a hint-eket, ami azért lássuk be, nem kicsit önző dolog.
Ha adott feladvány nem megy, akkor annyi. Ami meg elsőre, annak örülj. De te szemmel láthatóan presztizs kérdést csinálsz belőle. Ne viselkedj úgy, mint egy 6 éves akaratos kisfiú, mert nem vagy az!
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
