28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

GG - GameGuess játék



Írd ide hozzászólásod:

Norb.
Norb. [14]
SPOILER
Nem mondanám, hogy az első két hint haszontalan, csak nem annyira egyértelmű mint amikor fejlesztő/kiadás éve van megadva. "Co-op video game with wizards" keresésre az első oldalon csomószor előkerül a játék, többek közt a 2. rész steames oldala.


Viszont ezt csak most próbáltam ki, amúgy meg lett elsőre pedig sosem játszottam vele, de egyből beugrott, biztos, hogy itt olvastam róla.
Barthezz
Barthezz [54711]
Majd Dinoék eldöntik, melyik észrevételt veszik figyelembe és melyiket nem. Többször is volt rá példa, hogy amire felhívtam a figyelmet, ők is akceptálták. Szóval ha nekem azt szegezed, hogy a saját elképzelésemre akarom formálni a játékot, akkor te meg ne akard szintén Dinoék helyett eldönteni, hogy ők a leírt vélemények közül mit vesznek figyelembe és mit nem. A játék alapmechanikája, hogy ha az első 3 kép alapján nem tudod, akkor már inkább a hintek próbálnak meg rávezetni, amik alapján kinyomozhatod. De itt nem látták el a hintek a funkciójukat rendesen (ahogy írtam, az első kettő hasztalan volt, az utolsó pedig megtévesztő). Nem tudom, mióta nevezik rinyálásnak azt, ha észrevételt tesz az ember. Presztízskérdést pedig miért is csinálnék belőle? Nem nyilvános senki statja és nincs rangsor az eltalált feladványokat illetően sem. A magam szórakoztatására csinálom meg őket és saját magam felé van egy tét nélküli kitűzött célom, hogy maradjak 90% felett. 95-ön állok, szóval belefér egy-egy bukta. De ha ezzel zavarok másokat, akkor legközelebb PM-ben írom meg Dinonak az észrevételeimet.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Gobiakos
Gobiakos [13332]
Barthezz bazzeg, ne már!
Ez nettó rinyálás. És ne akard itt megmagyarázni, hogy segítő szándékkal írtad.
Mivel fogalmad sincs, hogy kinek mi a nehéz vagy a könnyű, ki melyik játékot ismeri fel a jobb felső sarok 4 pixeléből vagy épp nem jön rá, ha totálba írják a játék címet a képernyőre...
Te -ahogyan írtad is- a saját szintedhez szeretnéd igazíttatni a GG-t és a hint-eket, ami azért lássuk be, nem kicsit önző dolog.
Ha adott feladvány nem megy, akkor annyi. Ami meg elsőre, annak örülj. De te szemmel láthatóan presztizs kérdést csinálsz belőle. Ne viselkedj úgy, mint egy 6 éves akaratos kisfiú, mert nem vagy az!

Vissza

Fórumszabályzat