Majd Dinoék eldöntik, melyik észrevételt veszik figyelembe és melyiket nem. Többször is volt rá példa, hogy amire felhívtam a figyelmet, ők is akceptálták. Szóval ha nekem azt szegezed, hogy a saját elképzelésemre akarom formálni a játékot, akkor te meg ne akard szintén Dinoék helyett eldönteni, hogy ők a leírt vélemények közül mit vesznek figyelembe és mit nem. A játék alapmechanikája, hogy ha az első 3 kép alapján nem tudod, akkor már inkább a hintek próbálnak meg rávezetni, amik alapján kinyomozhatod. De itt nem látták el a hintek a funkciójukat rendesen (ahogy írtam, az első kettő hasztalan volt, az utolsó pedig megtévesztő). Nem tudom, mióta nevezik rinyálásnak azt, ha észrevételt tesz az ember. Presztízskérdést pedig miért is csinálnék belőle? Nem nyilvános senki statja és nincs rangsor az eltalált feladványokat illetően sem. A magam szórakoztatására csinálom meg őket és saját magam felé van egy tét nélküli kitűzött célom, hogy maradjak 90% felett. 95-ön állok, szóval belefér egy-egy bukta. De ha ezzel zavarok másokat, akkor legközelebb PM-ben írom meg Dinonak az észrevételeimet.
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"