28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Mit játszottál végig legutóbb? Értékeld!



Írd ide hozzászólásod:

Dark Archon
Dark Archon [11815]
No, játszottam pár órát a Mirage-zsel. Látszik, hogy tényleg vissza akartak térni az alapokhoz, nem lehet bármire felmászni, nincsenek szuperhős képességek. Sztori a szokásos, remélem, azért lesz jelenkori szál is. Nekem még mindig nem unalmas a sokadik torony szinkronizálás vagy lopakodás. A harc is élvezhető.

Dark Archon

subject17
subject17 [7041]
Kíváncsi leszek, mit mondasz Mirage-ról, szerintem sajnos borzasztó unalmas, anti-fun.

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Dark Archon
Dark Archon [11815]
Red Dead Redemption 2

Végül 93 órát toltam bele, de, hogy ebből 70 óra lovaglás volt, az tuti. Ez egy lovaglás-szimulátor. Plusz, rettenet elnyújtott volt a sztori, az epilógusról nem beszélve. Amúgy meg nagy csavar vagy meglepetés nem volt benne. Ez a "csak még egy nagy dobás és megyünk Tahitire" annyira fantáziátlan, hogy kész. Aggódni meg különösebben egyikért sem lehetett, mivel egy rakás tolvaj és gyilkos. Engem legalábbis marhára nem érdekelt, melyikkel mi lesz.

Külön szánalom, az összes játékban, filmben meg mindenhol, amikor a "hősök" halomra ölnek embereket, amikor meg a társuk harap a fűbe, akkor sopánkodnak Ja, hát azután a kb. 5000 ember után, akiket le kellett lőni a játékban a kapzsiságuk, léhűtő, munkakerülő mivoltuk miatt, biztos nem sír egy asszony vagy gyerek sem.

Gyorsutazás is a lehető legvontatottabban van megoldva. Sosem értem, miért olyan rohadt bonyolult megoldani, hogy ahol eszembe jut, megnyitom a térképet, kiválasztom, hova akarok menni, aztán nyomok hosszan valami gombot (AC, Far Cry). Ez még 5 órát vett el az életemből, az is biztos.

Aztán, értem én, hogy anno a western banditák nem a lopakodásukról voltak híresek, de attól még lehetett volna normális lopakodás üzemmód. Küldetésekben semmit nem lehet választani, hogyan oldasz meg valamit. Csőjáték, nyílt-világúnak álcázva.

A fejvadászkodás élvezetes. Kár, hogy gondolom beledöglöttek volna valami nem-halálos elfogási opcióba, ha fegyverrel támadnak ránk. Nyilván le lehet úgy is lasszózni, miközben bekap az ember pár skulót. Küldetésfüggő halálos / nem-halálos kiiktatás helyett lehetett volna a játékos kezébe adni a választást. Bár lehet, hogy nem találtak már billentyűt neki.

Horgászás. Nem, nem akarok róla beszélni.

Legendás állatok vadászása legalább jól volt megoldva.

AC Valhalla: Dawn of Rangarök

Muszáj voltam lefojtani az RDR2-t, és hiába kellett s*ggugyanazt csinálni, mint az elmúlt X játékban, sokkal jobban szórakoztam vele, mint a fentivel. Annyira kiforrott már az irányítás, közlekedés, lopakodás, a világ, hogy még mindig önfeledve játszom. S még mindig tud néhány poén meglepetés küldetést adni. Következőnek a Mirage lesz terítéken.

Dark Archon

Vissza

Fórumszabályzat