Nálam csak az adott egy kis bizonytalanságot, hogy az alapjáték vagy a Zero: Hour kiegészítő-e, de mivel nem szoktak DLC-ket feladványba tenni (mondjuk ez nem DLC volt, de same issue), így az alapjátékot írtam be.
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
