SPOILER
Az első kép félrevitt, mert az alapján FPS-nek tűnt (arra nem gondoltam, hogy ez 3rd person, csak a célzás belső nézete lett kifotózva), így a 2. képnél sem kezdtem el gyanakodni, pedig az egyik legepicebb jelenet volt az adótorony megmászása. Aztán ahogy a 3. képen megjelent Lara, azonnal a fejemhez kaptam és összeállt a kép. Mondjuk ha a 3. képet látom meg elsőre, akkor lehet, hogy a Shadow of... epizódra tippelek, méghozzá a finálé felé lévő Rambozós begőzölős fejezetre, szóval a 2. kép azért kellett hozzá, hogy helyre tegye a részt. 

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
