*szar
Edző* / felállás* / reagálás meccs közben* / 11-ből úgy 7-8 hozzáállása*
És akkor BL meg ilyen dumák??? Ez egy lepkefing volt nem teljesítmény! Első perctől reménytelen suta * volt végig ez a csapat!!!
„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”
