Az utóbbi két hétben nagyon nem volt időm semmire, így a GG-ket is kihagytam. Majd pótolom őket később. A mainál viszont ahogy megláttam a képet oldalt, azonnal tudtam, úgyhogy gyorsan be is nyomtam egy elsőzést.
SPOILER
Jó kis játék volt a folytatással együtt, a képen pedig a főboss, Capital B szobra látható.
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"