Amúgy jó másokat is szenvedni látni néha.
Múltkor volt egy időszak, amikor csupa magyar fejlesztésű, háborús RTS-eket kellett eltalálni, hát, én azokat nem tudom megkülönböztetni egymástól, vannak bennük tankok, azt jól van. Jól le is romlottak akkor a statjaim. 
„A tanítómesterem egy macska volt. Tőle tanultam meg a jelenben élni.”
