28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

GG - GameGuess játék



Írd ide hozzászólásod:

Aryx
Aryx [4142]


Amúgy jó másokat is szenvedni látni néha. Múltkor volt egy időszak, amikor csupa magyar fejlesztésű, háborús RTS-eket kellett eltalálni, hát, én azokat nem tudom megkülönböztetni egymástól, vannak bennük tankok, azt jól van. Jól le is romlottak akkor a statjaim.

„A tanítómesterem egy macska volt. Tőle tanultam meg a jelenben élni.”

Pras
Pras [5492]
Érthetetlen a szerencsétlenkedés. Teljesen egyértelmű volt, hogy ez a Gépjárművek 8: Még Több Gépjármű. Aki esetleg nem ismerné fel a kiskunszenteleonóraszállási ringet a harmadik képen, annak legkésőbb a negyediken kapcsolnia kellett, mert a Gépjárművek 7 még csak textúrával oldotta meg a hátsó keresztidom négyes és hatos csavarjainak megjelenítését a KAMAZ v8 turbo m7-18a-n (amit eleve csak nemhivatalos modként lehetett letölteni a 6-hoz, azt sem ezzel a festéssel, mivel más szezon), a nyolcas pedig modellezi azokat.
(Bocs. )

Vissza

Fórumszabályzat